Żywiołak | Dekonstrukcja historyczna I | Deloraine | 24.03.2023 | Warszawa, Remont

Schedule

Fri Mar 24 2023 at 07:00 pm

Location

Remont: Reaktywacja Legendy | Warsaw, MZ

Advertisement
? Koncert - Żywiołak, Deloraine
Nowa album zespołu Żywiołak zatytułowany „Dekonstrukcja historyczna I”, to próba wyciągnięcia zapomnianych znaczeń z dobrze znanych nam wszystkim świąt i ukazania tych znaczeń w muzycznym kontekście rodzimych wierzeń pierwotnych.
To również próba zderzenia się artystów z niezwykle skomplikowanym w Polsce tematem spuścizny szczątków mitologii słowiańskiej.
„Dekonstrukcja historyczna”, to ważny głos w kwestii kulturowej świadomości społecznej i bardzo mocny dyskurs o kondycji polskiej tożsamości, prowadzony niezmiennie od pierwszego albumu zespołu.
? Tego wieczoru wystąpią również goście z Czech - zespól Deloraine, w ramach rewizyty po zeszłorocznych, wspólnych koncertach u naszych południowych sąsiadów ??
https://en.deloraine.cz/
https://www.facebook.com/Deloraineofficial
Deloraine to grupa 6 muzyków z Brna, która powstała w 2016 roku. W swoich piosenkach poruszają tematykę literatury fantastycznej oraz mitologii pogańskiej. Do tej pory Deloraine wydała 2 albumy, The Swallow i The Heart of Stone , które zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów i krytyków.
Ich występy na żywo są pełne pasji i energii. Słychać mocny głos i tajemnicze tony fletów naszego syberyjskiego śpiewaka Mášy, bogate barytony naszego śpiewaka Sparsa, artylerię instrumentów smyczkowych Deriasa, dzikie skrzypce i bębny naszego perkusisty i skrzypka w jednej osobie Dawida oraz dudnienie instrumentów nasz basista Kuba. Wszystko z potężnym śpiewem chóralnym.
??
Kto: Żywiołak, Deloraine
Kiedy: 24.03.2023
Gdzie: Remont Reaktywacja Legendy, ul. Ludwika Waryńskiego 12a / Warszawa
Start: 19:00 / Koncert 20:00
?Bilety: 69 zł I pula / 79 zł II pula w przedsprzedaży na:
https://goout.net/pl/bilety/zywiolak/ecar/
85 zł / bramka
www.karrot.pl
www.zywiolak.pl
Zespół opowiada o nowej płycie:
Advertisement

Where is it happening?

Remont: Reaktywacja Legendy, ul. Waryńskiego 12a, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

\u017bywio\u0142ak

Host or Publisher Żywiołak

It's more fun with friends. Share with friends