ŚWIĘTO KWIATÓW

Schedule

Sat Apr 15 2023 at 11:00 am

Location

MYSIA 3 | Warsaw, MZ

Advertisement
Już 15 kwietnia odbędzie się nasze ulubione wydarzenie – Święto Kwiatów! Co roku witamy wiosnę na Mysiej 3, zapraszamy kwiaciarzy, sklepy z roślinami, ale też polskich ceramików i wyjątkowych rzemieślników, których wytwory pozwolą nam bardziej cieszyć się wiosennym przebudzeniem. To już 9 edycja tego wydarzenia!
Jak co roku będzie można kupić rośliny do naszych mieszkań i na balkony, wspaniałe bukiety, doniczki, osłonki, wazony oraz ceramikę z wielu małych autorskich pracowni ceramicznych.
W tym roku wydarzeniem specjalnym będzie prezentacja prac Malwiny Konopackiej, ilustratorki i projektantki. Swoje ilustracje przeniosła na obiekty ceramiczne, tworząc pierwszy projekt OKO, którego premiera odbyła się podczas Designers Week w Tokio (2014). Od tamtej pory rodzina ceramicznych, ręcznie malowanych przedmiotów takich jak wazony, patery i talerze stopniowo się powiększa. Na Mysiej 3 zostanie wyeksponowana seria OKO, która składa się obiektów ceramicznych nazwanych imionami kobiet z rodziny artystki – Teresa, Nana, Irena, Aniela. W towarzystwie wazonów wystąpią niezwykłe kompozycje florystyczne warszawskiego studio Die Blume. Twórcy marki piszą o sobie: „Zabawa formą i kolorami sprawia nam dużo radości, dlatego często wybieramy nietypowe kwiaty u naszych dostawców i eksperymentujemy z ich wykorzystaniem w procesie tworzenia nowych kompozycji. Ostatnio napisano, że bukiety Die Blume tworzą kontrolowany nieład, co według nas świetnie opisuje efekty naszej pracy”. Zarówno wazony jak i bukiety będzie można zakupić podczas Święta Kwiatów.
Podczas wydarzenia będziecie mieli również okazję spróbować nowych smaków. Specjalny pop-up z japońskimi słodyczami w wersji kwiatowej przygotuje słynny lokal Happa to Mame. Swoje stoisko będzie miała również nowa linia napojów bezalkoholowych Fonto Fizz x Hałas! Fonto narodziło się w głowie 3 przyjaciół, którzy zdecydowali się stworzyć bezkompromisowe i oryginalne napoje bezalkoholowe – od kawy z tonikiem po orzeźwiający hibiskus z ananasem. Halas.Coffee to najmniejsza w Polsce palarnia kawy. Mikro skala równa się u nich ogromnej dbałości o jakość, smak i szczegóły. Doświadczenie zebrane w Polsce i Skandynawii wykreowało ich własny styl – w swojej kawie chcą uwypuklić jak najwiecej naturalnych, przejrzystych smaków i nie przykrywać ich ciemnym paleniem.
Poza tym tego dnia na Mysiej 3 spotkacie młode polskie marki tworzące autorskie kosmetyki, ubrania, biżuterię. Przyjdźcie jak co roku, by celebrować z nami początek wiosny!

KWIATY / ROŚLINY
~ Kwiaciarenka
~ Stem by Stem
~ Hands of Plants
~ Die Blume
BIŻU
~ Maar
~ Biszka
~ Groovy
~ NiniCo
~ Fox & Jewellery
KOSMETYKI
~ Kiré Skin
~ Witchcare
ZAPACHY
~ AUURA
~ Perya
~ Okoro Remedial Fragrance
~ Perfumy Bojara
~ Paititi Studio
DESIGN
~ Nami Studio
~ Hygge Twist
~ Albo Store
~ Workshop Less
~ Swoye
~ Szmat Skład
~ Papier plus druk
~ Martyna Wójcik-Śmierska
~ Aurora Day
~ Vintage Art Sklep
~ Feel the City
~ Hopie Ceramics
~ Letterbag
JEDZENIE
~ Happa to mame / Happa. Warsaw
~ The So Natural
~ Sezon na dym
~ Sobotni miód
Partnerzy: USTA, Going

Po zapisy i informacje zapraszamy tu ----> [email protected]
Advertisement

Where is it happening?

MYSIA 3, Mysia 3,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Event Location & Nearby Stays:

Magazyn Usta

Host or Publisher Magazyn Usta

It's more fun with friends. Share with friends