Šamanistlik kakaorituaal

Schedule

Sun Apr 02 2023 at 07:30 pm

Location

Üks Maja | Tallinn, HA

Advertisement
Kutsume Sind kakaorituaalile, kus šamanistlik trummirännak on ühendatud Tiibeti helikausside ja gongihelidega.
Me häälestame ennast rännakuks toorkakaoga, mis viib meid sügavamale südamesse ja iseendasse. Teeme taotluse ja küsime juhatust inspiratsioonikaartidelt. Seejärel läheme hoitud šamaanitrummi rännakule, kus kogume oma energia kokku, loome ühenduse iseenda sügavama tarkusega ja vaatame, kuidas me näeme oma sisemist potentsiaali avalduvat. Seejärel sukeldume helimaailma ning lõõgastume helikausside ja gongiga kohapeal kokkusegatud helidesse.
? MIS ON TSEREMONIAALNE TOORKAKAO?
Tseremoniaalne toorkakao sisaldab teobromiini ja tekitab kehas heaolutunde. Kakao avab südant ja kiirendab vereringlust, mis omakorda suurendab keskendumisvõimet ja aitab laskuda sügavamale meditatsiooni ning saavutada teiste inimestega parema ühenduse.
? MIDA ON HEA TEADA ENNE RITUAALI?
Enne rituaali ole söömata vähemalt kaks tundi või söö kergemat toitu, sest nii saab kakao paremini mõjuda. Joo palju vett või taimeteed ja võta kaasa oma veepudel. Kui Sul on südameprobleeme või tarvitad antidepressante, siis pea meiega eelnevalt nõu.
Tule natuke varem kohale, et saaksid aja maha võtta ja häälestuda. Pane selga mugavad riided, kõik muu vajalik on kohapeal olemas. Kui soovid lisainfot, siis kirjuta [email protected]
Tänupanus rituaali eest on 35 eurot.
Põneva kohtumiseni ühenduses!
Karen ja Ermo

Karen Kuldnokk
Minu südameasjaks on naiste ürgse väe äratamine, samuti teen erinevaid šamanistlikke rituaale. Eriti köidavad mind saunarituaalid, kus olen ühendanud vanaeesti ja indiaanitraditsiooni. Hingestavaim kogemus minu jaoks on olnud kahe inimese rituaalne paaripanek. Olen tegutsenud joogaõpetajana ning korraldanud alates 2015. aastast naisteringe ja -retriite. Mulle on hingelähedane šamanistlik maailmapilt, mille kohaselt kogu loodu on püha ja ühendatud kõiksusega, kus kõigel on hing ja võrdväärne õigus olemas olla. Minu jaoks on oluline eneses peituv potentsiaal enda seest välja tuua ja seda täiel määral ära kasutada. Aitan ka teistel oma potentsiaali avada ja inspireerin seda kasutama.
Olen iseennast ja maailma uurinud erinevate praktikate kaudu: jooga ja meditatsioon, bioeenergeetika, Brandon Baysi rännakuteraapia, transpersonaalne psühholoogia, jungiaanlik teraapia. Olen käinud rändamas ja ennast avastamas põlisameeriklaste juures.
Ermo Kattago
Olen lahenduste leiutaja, kogemuste looja, emotsioonide ehitaja ja kaosearhitekt, kes loob kaosest ilu.
Mul on rännakupraktiku, MER-massaaži ja OSHO aktiivmeditatsiooni juhendaja väljaõpe, eriline huvi on aga helidega töötamise vastu. 2017. aastal tegin uurimisretke Nepaali, mille eesmärk oli tutvuda Himaalaja helikaussidega seotud praktikaga kohapeal traditsiooni keskel. Olen veendunud, et teadlikult suunatud helisageduste mõju inimese tervisele, enesetundele ja energiasüsteemile on korrastav, tervendav, pikaajaline, sügavale ulatuv ja kiire. Soovides olla paljudele kasuks ja abiks, olen helisagedustega töötades arendanud välja omaenda unikaalse metoodika.
Advertisement

Where is it happening?

Üks Maja, Valdeku 66,Tallinn, Estonia, Tallinn, Estonia

Event Location & Nearby Stays:

Loomisringid

Host or Publisher Loomisringid

It's more fun with friends. Share with friends