Çanakkale Turu (Günübirlik)

Schedule

Fri Aug 05 2022 at 12:15 am to 11:30 pm

Location

İzmirli Geziyor | Izmir, IZ

Advertisement
05 Ağustos 2022 Cuma günü Çanakkale'de kazanılmış zaferleri, büyük kahramanların hayat hikayelerini rehberimiz eşliğinde dinlemeye ve şehitlerimizin baş ucunda savaşı yaşamaya hazır mısınız?
Üstelik Ulaşım, Rehberlik ve Sigorta Dahil Kişi Başı Sadece 460,00 TL.
Rezervasyon ve Bilgi: 0533 230 31 36 - 0232 484 31 36

Tur Programı:
04 Ağustos 2022 Perşembe günü gecesi 00:15 te (F.Altay, Üçyol, Şirinyer Nato, Bornova E.Ü.Hast. Acil önü, Karşıyaka Anıt, Bostanlı İskele olmak üzere), önceden belirlenen noktalardan misafirlerimizi alarak yola çıkıyoruz. Sabah saatlerinde yol üzerinde uygun bir tesiste alacağımız kahvaltı molası sonrasında, Çanakkale'den feribotla Eceabat'a geçip, 1.Dünya Savaşı'nın (1915) en önemli zaferleri arasında yer alan Çanakkale Savaşımızın yaşandığı topraklarda;
İstanbul Fatihi Fatih Sultan Mehmet tarafından kuşatma esnasında Papalık Donanmasına yardım gelmesin diye tedbir amacıyla yaptırdığı Kilitbahir Kalesini, Çanakkale savaşının kahramanlarından ve simge isimlerinden Seyit Onbaşı'yı (Seyit Ali ÇABUK) kendi adını taşıyan anıtını ziyaret ederek andıktan sonra, Sargı Yeri'ne gidiyoruz. Çanakkale savaşlarında, şehit düşenleri simgeleyen en büyük abide olan Çanakkale Şehitlikler Abidesi'ni rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra savaş zamanında yaşanılanların şahidi bu topraklarda sırasıyla Seddül Bahir, Ezineli Yahya Çavuş Anıtı, Arı Burnu, 57. Alay Şehitliği, Conk Bayırı'nı ve Atamız Mustafa Kemal Atatürk'ün "Anafartalar Kahramanı" olduğu savaş alanını rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Eceabat'dan Feribotla keyifli bir deniz yolculuğu ile Çanakkale merkeze varıyoruz. Merkez'de yer alan ünlü Aynalı Çarşı'yı geziyor ve Hollywood'un Çanakkale'ye hediyesi Truva Atı'nı gördükten sonra İzmir'e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bir sonraki gezimizde görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.
Not: Kayıt için mutlaka (0533 230 31 36) aramanız gerekmektedir.
Kalkış saatleri ve Rehber İrtibat Bilgisi bir gün öncesinden tarafınıza bildirilecektir.
* Kişi Başı: 460,00 TL
* 0-6 yaş ücretsiz (koltuk istenmezse)
* 7-12 yaş: 440,00 TL
Ücrete Dahil Hizmetler:
* Ulaşım,
* Programda belirtilen tüm turlar ve geziler,
* Profesyonel Rehberlik Hizmeti,
* Sigorta,
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler:
* Kahvaltı
* Öğle yemeği,
* Müze ve ören yeri girişleri,
* Molalarda alınan yiyecek ve içecekler,
* Kişisel harcamalar.
Tur Notları:
* İzmirli Geziyor hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.
* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan İzmirli Geziyor sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
* 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
* Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
* Sınır kapılarında, havaalanlarında, araç geçişlerinde ve gemi seferlerinde belirli dönemlerde oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından İzmirli Geziyor sorumlu değildir.
* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.
*Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.
*Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 18-29 Kişi Arası Katılımlarda Küçük araçlarımız ile 30 Kişi Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.
* Acente zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan İzmirli Geziyor sorumlu tutulamaz.
* Rehber Gerekli gördüğünde program üzerinde değişiklik yapabilir.
* Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar.
* Yanınızda Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi ve Ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz.
* Acentemiz gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.
* Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluk sahibine aittir.
* Tüketici seyahat edeceği aracın ve konaklayacağı tesisin tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla mükelleftir.
* Tüketici, rehber, tesis, acente ve ulaşım aracı yetkililerinin satın alınan hizmetle bildirdiği kurallara uyacağını, 3.kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını, aksi takdirde hizmeti haklı nedenle alamayacağını ve iade hakkının bulunmadığını kabul eder.
* Tüketici, ifa edilen hizmetin kusurlu olduğundan bahisle terk etmesi halinde, turu terk ettiği Acente Yetkilisine ve konakladığı otele sebepleri ile birlikte yazılı olarak bildirmek zorundadır. Aksi halde tüketici turu terk etmiş sayılmaz ve hizmeti alıp kullanmış addolunur.
* Tüketici sözleşme konusu ürünün hizmetin nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
Advertisement

Where is it happening?

İzmirli Geziyor, Yeşiltepe Mh. Mithatpaşa Cd. No: 180/B Konak, Izmir, Turkey

Event Location & Nearby Stays:

\u0130zmirli Geziyor

Host or Publisher İzmirli Geziyor

It's more fun with friends. Share with friends